РАСПОРЕД УТАКМИЦА СУПЕР ЛИГА

РАСПОРЕД УТАКМИЦА СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ 2019/20

Календар такмичења за 2019/20


 


 

ПРЕЛИМИНАРНА ФАЗА ПРВЕНСТВА

I КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
20.07.2019. – 20.00 часова (ТВ Арена спорт)Црвена звездаЈавор Матис2:0
21.07.2019. – 20.00 часоваРадничкиПролетер3:0
19.07.2019. – 20.00 часоваФК ВождовацТСЦ1:2
20.07.2019. – 20.00 часова (Ужице)МладостРадник2:1
20.07.2019. – 18.00 часоваСпартак Рад1:2
21.07.2019. – 20.00 часоваЧукарички ДООНапредак1:0
20.07.2019. – 20.00 часова (Бачка Паланка)ВојводинаМачва3:1
21.07.2019. – 18.00 часова (ТВ Арена спорт)ИнђијаПартизан0:1

II КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
25.09.2019. – 17.00 часоваЈавор МатисПартизан0:2
27.07.2019. – 20.00 часоваМачва Инђија2:2
28.07.2019. – 20.00 часова (Арена спорт 1)НапредакВојводина0:2
27.07.2019. РадЧукарички ДОО2:3
27.07.2019. – 20.00 часоваРадник Спартак4:0
27.07.2019. – 18.00 часоваТСЦМладост5:1
27.07.2019. – 20.00 часоваПролетерФК Вождовац2:2
27.07.2019. – 20.00 часова (Арена спорт 1)Црвена звездаРаднички2:0

III КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
03.08.2019. – 20.00 часоваРадничкиЈавор Матис2:1
25.09.2019. – 19.00  часоваФК ВождовацЦрвена звезда1:3
02.08.2019. – 20.00 часоваМладостПролетер1:1
04.08.2019. – 20.00 часоваСпартакТСЦ1:2
04.08.2019. – 20.00 часоваЧукарички ДООРадник1:0
03.08.2019. – 20.00 часоваВојводинаРад5:0
03.08.2019. – 17.00 часоваИнђијаНапредак1:0
04.08.2019. – 20.00 часова-  Арена спортПартизанМачва4:0

IV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
10.08.2019. – 20.00 часоваЈавор МатисМачва3:1
11.08.2019. – 19.00 часова – Арена спорт 1НапредакПартизан2:2
10.08.2019. – 20.00 часоваРадИнђија1:0
10.08.2019. – 20.00 часоваРадникВојводина0:4
10.08.2019. – 17.00 часоваТСЦЧукарички ДОО1:0
10.08.2019. – 20.00 часоваПролетерСпартак0:1
09.08.2019. – 20.00 часоваЦрвена звездаМладост2:0
10.08.2019. – 20.00 часоваРадничкиФК Вождовац2:1

V КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
16.08.2019. – 20.00 часоваФК ВождовацЈавор Матис2:1
17.08.2019. – 20.00 часоваМладостРаднички1:1
17.08.2019. – 20.00 часова – Арена спорт 1Спартак Црвена звезда2:3
17.08.2019. – 20.00 часоваЧукарички ДООПролетер2:1
18.08.2019. – 20.00 часоваВојводинаТСЦ2:2
17.08.2019. – 17.00 часоваИнђијаРадник2:1
18.08.2019. – 19.00 часова – Арена спорт 1ПартизанРад3:0
18.08.2019. – 20.00 часоваМачваНапредак1:0

VI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
24.08.2019. – 20.00 часоваЈавор МатисНапредак2:2
24.08.2019. – 20.00 часоваРадМачва2:0
15.12.2019.  – 13.00 часова Арена спортРадникПартизан1:2
25.08.2019. – 20.00 часоваТСЦИнђија2:0
24.08.2019. – 20.00 часоваПролетер Војводина0:1
15.12.2019. – 15.00 часова Арена спортЦрвена звездаЧукарички ДОО3:1
25.08.2019. – 18.30 часоваРаднички Спартак2:1
24.08.2019. – 20.00 часоваФК ВождовацМладост2:0

VII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
01.09.2019. 20.00 часоваМладостЈавор Матис3:3
31.08.2019. 20.00 часоваСпартакФК Вождовац1:2
01.09.2019. 20.00 часоваЧукарички ДООРаднички1:0
31.08.2019. 18.45 часова Арена спорт 1ВојводинаЦрвена звезда1:2
01.09.2019. 17.00 часоваИнђијаПролетер1:2
01.09.2019. 20.00 часова Арена спорт 1ПартизанТСЦ1:1
31.08.2019. 20.00 часоваМачваРадник1:1
01.09.2019. 20.00 часоваНапредакРад4:0

VIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
14.09.2019. 19.00 часоваЈавор МатисРад3:0
14.09.2019. 19.00 часоваРадникНапредак1:4
15.09.2019. 19.00 часоваТСЦМачва0:0
14.09.2019. 20.30 часоваПролетерПартизан0:3
14.09.2019. 18.00 часова Арена спорт 1Црвена звездаИнђија2:1
13.09.2019. 18.00 часоваРадничкиВојводина1:2
14.09.2019. 20.00 часоваФК ВождовацЧукарички ДОО2:2
15.09.2019. 19.00 часоваМладостСпартак2:0

IX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
21.09.2019. 18.00 часоваСпартакЈавор Матис1:0
21.09.2019. 18.00 часоваЧукарички ДООМладост1:0
21.09.2019. 20.00 часоваВојводинаФК Вождовац1:2
21.09.2019. 16.00 часоваИнђијаРаднички0:1
22.09.2019. Арена спорт 1ПартизанЦрвена звезда2:0
21.09.2019. 20.00 часоваМачваПролетер0:1
21.09.2019. 18.00 часоваНапредакТСЦ1:3
21.09.2019. 18.00 часоваРадРадник0:1

X КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
30.09.2019.Јавор МатисРадник0:0
29.09.2019.ТСЦРад2:0
29.09.2019.ПролетерНапредак2:0
28.09.2019.Црвена звездаМачва3:1
28.09.2019.РадничкиПартизан1:4
29.09.2019.ФК ВождовацИнђија4:1
29.09.2019.МладостВојводина1:2
29.09.2019.СпартакЧукарички ДОО0:1

XI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
05.10.2019. 18.00 часоваЧукарички ДООЈавор Матис2:0 (1:0)
04.10.2019. 18.00 часоваВојводинаСпартак2:0 (2:0)
06.10.2019. 15.00 часоваИнђијаМладост0:2 (0:1)
06.10.2019. 18.00 часова Арена спортПартизанФК Вождовац1:2 (0:1)
05.10.2019. 18.00 часоваМачваРаднички0:1 (0:0)
06.10.2019. 16.00 часова Арена спортНапредакЦрвена звезда0:1 (0:0)
05.10.2019. 18.00 часоваРадПролетер1:1 (0:1)
05.10.2019. 18.00 часоваРадникТСЦ1:0 (0:0)

XII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
19.10.2019. 18.00 часоваЈавор МатисТСЦ3:2
19.10.2019. 18.00 часоваПролетерРадник2:1
18.10.2019. 20.00 часоваЦрвена звездаРад3:1
19.10.2019. 18.00 часоваРадничкиНапредак4:1
19.10.2019. 18.00 часоваФК ВождовацМачва2:0
19.10.2019. 15.00 часова Арена спортМладостПартизан1:0
19.10.2019. 18.00 часоваСпартакИнђија3:0
18.10.2019. 18.00 часоваЧукарички ДООВојводина0:0

XIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
26.10.2019. 18.00 часоваВојводинаЈавор Матис2:2
27.10.2019. 13.00 часоваИнђијаЧукарички ДОО1:3
27.10.2019. 16.00 часова Арена спортПартизанСпартак4:0
26.10.2019. 18.00 часоваМачваМладост0:1
25.10.2019. 18.00 часоваНапредакФК Вождовац1:1
26.10.2019. 18.00 часоваРадРаднички1:2
26.10.2019. 15.30 часоваРадникЦрвена звезда0:5
27.10.2019. 18.00 часоваТСЦПролетер1:1

XIV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
30.10.2019. 18.00 часоваЈавор МатисПролетер1:0
30.10.2019. 18.00 часова Арена спорт 1Црвена звездаТСЦ3:1
30.10.2019. 15.30 часоваРадничкиРадник0:2
30.10.2019. 18.00 часоваФК ВождовацРад2:1
30.10.2019. 18.00 часоваМладостНапредак0:1
30.10.2019. 18.00 часоваСпартакМачва3:1
30.10.2019. 15.30 часова Арена спорт 1Чукарички ДООПартизан2:1
30.10.2019. 18.00 часоваВојводинаИнђија1:0

XV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
03.11.2019. 13.00 часоваИнђијаЈавор Матис2:3
02.11.2019. 14.00 часова Арена спорт 1ПартизанВојводина4:0
03.11.2019. 15.00 часоваМачваЧукарички ДОО0:0
03.11.2019. 15.00 часоваНапредакСпартак0:1
03.11.2019. 15.00 часоваРадМладост0:0
03.11.2019. 15.00 часоваРадникФК Вождовац2:2
03.11.2019. 15.00 часоваТСЦРаднички2:0
02.11.2019. 16.00 часова Арена спорт 1Пролетер Црвена звезда0:2

ДРУГИ ДЕО ПРВЕНСТВА

XVI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
10.11.2019 14.30 часова Арена спортЈавор МатисЦрвена звезда1:1
14.12.2019. 14.00 часоваПролетерРаднички1:1
10.11.2019 14.30 часоваТСЦФК Вождовац2:2
09.11.2019 16.00 часоваРадникМладост0:1
09.11.2019 16.00 часоваРадСпартак2:0
09.11.2019 16.00 часоваНапредакЧукарички ДОО3:1
09.11.2019 18.00 часоваМачваВојводина0:1
10.11.2019 16.30 часова Арена спортПартизанИнђија3:0

XVII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
22.11.2019. 18.00 часова Арена спорт 1ПартизанЈавор Матис6:2
24.11.2019. 13.00 часоваИнђијаМачва0:0
23.11.2019. 18.00 часоваВојводинаНапредак2:1
23.11.2019. 16.00 часоваЧукарички ДООРад2:0
24.11.2019. 16.00 часоваСпартакРадник3:1
23.11.2019. 16.00 часоваМладостТСЦ0:3
23.11.2019. 16.00 часоваФК ВождовацПролетер2:0
23.11.2019. 16.00 часоваРадничкиЦрвена Звезда0:2

XVIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
30.11.2019. 16.00 часоваЈавор МатисРаднички0:7
30.11.2019. 18.00 часоваЦрвена звездаФК Вождовац2:0
29.11.2019. 16.00 часоваПролетерМладост0:1
29.11.2019. 18.00 часоваТСЦСпартак2:2
30.11.2019. 16.00 часоваРадникЧукарички ДОО3:3
30.11.2019. 16.00 часоваРад Војводина1:2
30.11.2019. 16.00 часоваНапредакИнђија1:3
01.12.2019. 15.00 часоваМачваПартизан0:2

XIX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
04.12.2019. 17.00 часоваМачваЈавор Матис2:1
04.12.2019. 17.00 часова Арена спорт 1ПартизанНапредак2:3
04.12.2019. 13.00 часоваИнђијаРад1:0
04.12.2019. 17.00 часоваВојводинаРадник1:0
04.12.2019. 15.00 часоваЧукарички ДООТСЦ2:1
04.12.2019. 17.00 часоваСпартакПролетер4:1
04.12.2019. 15.00 часова Арена спорт 1МладостЦрвена звезда0:1
04.12.2019. 15.00 часоваФК ВождовацРаднички1:0

XX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
08.12.2019. 15.00 часоваЈавор МатисФК Вождовац1:2
08.12.2019. 15.00 часоваРадничкиМладост3:0
07.12.2019. 15.30 часова Арена спортЦрвена звездаСпартак3:1
08.12.2019. 15.00 часоваПролетерЧукарички ДОО2:1
08.12.2019. 15.00 часоваТСЦВојводина2:0
08.12.2019. 15.00 часоваРадникИнђија2:0
08.12.2019. 13.30 часова Арена спортРадПартизан1:2
08.12.2019. 15.00 часоваНапредакМачва2:1

XXI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
15.02.2020. 16.00 часоваНапредакЈавор Матис1:1
15.02.2020. 18.00 часоваМачваРад1:0
16.02.2020. 16.00 часова Арена спортПартизанРадник3:0
15.02.2020. 13.00 часоваИнђијаТСЦ1:1
15.02.2020. 18.00 часоваВојводинаПролетер1:0
15.02.2020. 14.30 часова Арена спортЧукарички ДООЦрвена звезда0:2
16.02.2020. 16.00 часоваСпартакРаднички1:1
15.02.2020. 16.00 часоваМладостФК Вождовац2:1

XXII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
21.02.2020. 18.00 часоваЈавор МатисМладост1:2
21.02.2020. 17:30 часоваФК ВождовацСпартак2:3
22.02.2020. 16:00 часоваРадничкиЧукарички ДОО2:0
22.02.2020. 18:30 часова Арена СпортЦрвена звездаВојводина2:0
22.02.2020. 16:00 часоваПролетерИнђија1:0
22.02.2020. 16:00 часова Арена спортТСЦПартизан1:1
22.02.2020. 16:00 часоваРадникМачва2:2
22.02.2020. 16:00 часоваРад Напредак2:0

XXIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
26.02.2020. 18.00 часоваРадЈавор Матис1:1
26.02.2020. 18.00 часоваНапредакРадник0:1
26.02.2020. 18.00 часоваМачваТСЦ0:1
26.02.2020. 18.00 часова Арена СпортПартизанПролетер3:1
26.02.2020. 14.00 часова Арена СпортИнђијаЦрвена звезда1:1
26.02.2020. 18.00 часоваВојводинаРаднички3:0
26.02.2020. 18.00 часоваЧукарички ДООФК Вождовац2:1
26.02.2020. 13.00 часоваСпартакМладост3:1

XXIV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
01.03.2020. 16.00 часоваЈавор МатисСпартак2:2
01.03.2020. 16.00 часоваМладостЧукарички ДОО1:0
01.03.2020. 13.00 часоваФК ВождовацВојводина1:2
01.03.2020. 16.00 часоваРадничкиИнђија2:1
01.03.2020. 18.00 часова Арена Спорт 1Црвена звездаПартизан0:0
01.03.2020. 16.00 часоваПролетерМачва1:1
01.03.2020. 16.00 часоваТСЦНапредак2:1
01.03.2020. 16.00 часоваРадникРад1:0

XXV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
07.03.2020. 16.00 часоваРадникЈавор Матис2:0 (1:0)
07.03.2020. 16.00 часоваРадТСЦ3:4 (1:3)
07.03.2020. 16.00 часоваНапредакПролетер0:0 (0:0)
07.03.2020. 16.00 часова Арена СпортМачваЦрвена звезда0:3 (0:3)
07.03.2020. 20.00 часова Арена СпортПартизан Раднички1:0 (0:0)
08.03.2020. 14.00 часоваИнђијаФК Вождовац3:0 (1:0)
07.03.2020. 16.00 часоваВојводинаМладост2:1 (0:0)
06.03.2020. 18.00 часоваЧукарички ДООСпартак4:1 (3:0)

XXVI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
14.03.2020. 16.00 часоваЈавор МатисЧукарички ДОО2:2
14.03.2020. 16.00 часоваСпартакВојводина0:0
14.03.2020. 16.00 часоваМладостИнђија2:1
14.03.2020. 15.30 часова Арена спортФК ВождовацПартизан1:2
14.03.2020. 16.00 часоваРадничкиМачва3:1
14.03.2020. 18.00 часова Арена спортЦрвена звездаНапредак3:0
14.03.2020. 18.00 часоваПролетерРад5:0
14.03.2020. 14.00 часоваТСЦРадник2:1

XXVII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
31.05.2020. 17:30 часова Арена спортТСЦЈавор Матис6:1
30.05.2020. 15:00 часова Арена спортРадникПролетер1:1
29.05.2020. 19:30 часова Арена спортРадЦрвена звезда0:5
30.05.2020. 19:30 часова Арена спортНапредакРаднички1:1
31.05.2020. 19:30 часова Арена спортМачваФК Вождовац0:1
30.05.2020. 17:30 часова Арена спортПартизанМладост4:1
29.05.2020. 15:00 часова Арена спортИнђијаСпартак1:2
29.05.2020. 17:00 часова Арена спортВојводинаЧукарички ДОО1:1

XXVIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
06.06.2020. 14.00 часова Арена спортЈавор МатисВојводина1:3
06.06.2020. 21.00 часова Арена спортЧукарички ДООИнђија0:1
06.06.2020. 16.30 часова Арена спортСпартакПартизан3:2
07.06.2020. 16.30 часова Арена спортМладостМачва2:1
05.06.2020. 15.00 часова Арена спортФК ВождовацНапредак1:0
06.06.2020. 17.00 часова Арена спортРадничкиРад4:3
06.06.2020. 19.00 часова Арена спортЦрвена звездаРадник4:1
05.06.2020. 18.00 часова Арена спортПролетер ТСЦ1:3

XXIX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
12.06.2020 18.00 часова Арена спортПролетерЈавор Матис2:2
14.06.2020 16.30 часова Арена спортТСЦЦрвена звезда2:1
13.06.2020 20.00 часова Арена спортРадникРаднички2:4
12.06.2020 20.00 часова Арена спортРадФК Вождовац0:2
13.06.2020 18.00 часова Арена спортНапредакМладост1:0
13.06.2020 16.00 часова Арена спортМачваСпартак1:4
14.06.2020 19.00 часова Арена спортПартизанЧукарички ДОО4:1
14.06.2020 14.00 часова Арена спортИнђијаВојводина2:0

XXX КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
20.06.2020. 14:30 часова Арена СпортЈавор МатисИнђија5:0
19.06.2020. 19:00 часова Арена СпортВојводинаПартизан1:0
20.06.2020. 16:30 часова Арена СпортЧукарички ДООМачва3:1
19.06.2020. 16:30 часова Арена СпортСпартакНапредак0:2
18.06.2020. 19:00 часова Арена СпортМладостРад2:0
18.06.2020. 21:00 часова Арена СпортФК ВождовацРадник1:1
19.06.2020. 21:00 часова Арена СпортРадничкиТСЦ3:1
20.06.2020. 19:00 часова Арена СпортЦрвена звездаПролетер2:1

ПЛЕЈ ОФ (група А – парови од 1-4)

ПЛЕЈ АУТ (група Б – парови од 5-8)

Због ванредних околности изазваних корона вирусом, плеј оф и плеј аут су отказани

 

XXXI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
    
    
    
    
    
    
    
    

XXXII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
    
    
    
    
    
    
    
    

XXXIII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
    
    
    
    
    
    
    
    

XXXIV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
    
    
    
    
    
    
    
    

XXXV КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
    
    
    
    
    
    
    
    

XXXVI КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ
    
    
    
    
    
    
    
    

XXXVII КОЛО

ДАТУМ И ВРЕМЕДОМАЋИНГОСТРЕЗУЛТАТ