ТРЕНЕРИ

ТРЕНЕРИ

ФРАЊО ГЛАЗЕР

1945.

ИЉЕШ ШПИЦ

1946/51.

(шампион Југославије 1946/47 и 1948/49, и освајач Kупа Југославије 1947)

ТОНИ ПОГАЧНИК

1952.

ТОНИ ПОГАЧНИК

1952/53.

ИЉЕШ ШПИЦ

 

1952/53.

МИЛОВАН ЋИРИЋ

1953/54.

ИЉЕШ ШПИЦ

 

1954/55.

АЛЕКСАНДАР ТОМАШЕВИЋ

1955/56

KИРИЛ СИМОНОВСКИ

1956/57

(до јануара 1957)

ФЛОРИЈАН МАТЕКАЛО

1956/57.

(од јануара 1957) освајач Kупа Југославије 1957.

ГЕЗА KАЛОЧАЈ

1957/58

ИЉЕШ ШПИЦ

1958/59.

ИЉЕШ ШПИЦ

1959/60.

СТЈЕПАН БОБЕК

1960/61 (шампион Југославије)

СТЈЕПАН БОБЕК

1961/62 (шампион Југославије)

СТЈЕПАН БОБЕК

1962/63. 

Са Kирилом Симоновским (пред крај првенства шампион Југославије)

KИРИЛ СИМОНОВСКИ

1962/63. 

Са Стјепаном Бобеком (пред крај првенства шампион Југославије)

МАРКО ВАЛОК

1963/64.

(од јесени 1963 до фебруара 1964)

ФЛОРИЈАН МАТЕКАЛО

1963/64.

(од фебруара 1964 до 1.августа 1964)

АБДУЛАХ ГЕГИЋ 

1965/67. (вицешампион Европе)

СТЕВАН ВИЛОТИЋ

1967

(од јула до јесени 1967) 

СТЈЕПАН БОБЕК

1967/69.

(од јесени 1967 до јесени 1969)

СТЕВАН ВИЛОТИЋ

1969/70.

(од јесењег дела до 30 новембра)

KИРИЛ СИМОНОВСКИ

1969/70.

(од новембра 1969 до јуна 1970)

ГОЈКО ЗЕЦ

1970/71.

(од 2. јула 1970. до 24. децембра 1971.)

ВЕЛИБОР ВАСОВИЋ

1971/73.

(од 24 децембра 1971 до 29 новембра 1973)

МИРКО ДАМЈАНОВИЋ

1973/74.

(од 29 новембра)

ТОМИСЛАВ KАЛОПЕРОВИЋ 

1974/76.

(од 17 новембра 1974 до 15 октобра 1976) шампион Југославије 1975/76.

ЈОВАН МИЛАДИНОВИЋ

1976.

(од 16 октобра до 31 децембра)

АНТЕ МЛАДИНИЋ

1977/78.

(од 12 јануара 1977 до 31 децембра 1978) шампион Југославије 1977/78 и освајач Средњоевропског купа.

ФЛОРИЈАН МАТЕКАЛО

1979.

 (од 1.јануара до 14 априла)

ЈОВАН МИЛАДИНОВИЋ

1979.

Са Милутином Шошкићем

МИЛУТИН ШОШКИЋ

1979.

Са Јованом Миладиновићем, тренер првог тима (од 15. априла до 1 јула 1979.)

ЈОСИП ДУВАНЧИЋ

1979/80.

Први тренер и Бранко Рашовић помоћни тренер (од 1 јула 1979 до 30 јуна 1980)

ТОМИСЛАВ KАЛОПЕРОВИЋ 

1980/82

Тренер првог тима – Милутин Шошкић и Бранко Рашовић помоћници (од 1 јула 1980 до 1 јула 1982)

МИЛОШ МИЛУТИНОВИЋ

1982.

тренер првог тима и Ненад Бјековић и Милутин Шошкић, помоћници (од 1 јула 1982 до 19 августа 1984) шампион Југославије 1982/83.

НЕНАД БЈЕКОВИЋ

1984.

тренер првог тима, Милутин Шошкић, помоћник, Момчило Вукотић, технички руководилац (од 19 августа 1984 30 јуна 1987) – шампион Југославије 1985/86 и 1986/87.

ФАХРУДИН ЈУСУФИ

1987.

Tренер првог тима, Баја Марић, сарадник, Момчило Вукотић, технички руководилац од 1 јула 1987 до 12 септембра 1988)

МОМЧИЛО ВУКОТИЋ

1988.

Tренер првог тима, помоћник Милутин Шошкић (од 12 септембра 1988 до 27 септембра 1989) и Иван Голац (од 1 јануара 1989 освојач Kупа Југославије 1989.)

ИВАН ГОЛАЦ

1989.

Tренер првог тима, Милутин Шошкић, помоћник (од 27 септембра 1989 до 26 априла 1990)

НЕНАД БЈЕКОВИЋ

1990.

(од 29. априла до 1. јула)

МИЛОШ МИЛУТИНОВИЋ

1990.

(тренер првог тима), Милутин Шошкић и Благоје Пауновић, помоћници (од 1. јула 1990. до 1. јула 1991.)

ИВАН ОСИМ

1991.

Tренер првог тима, Благоје Пауновић и Бранко Рашовић, помоћници (од 1. јула 1991. до 3. јула 1992.) – освајачи Kупа Југославије 1992.

ЉУБИША ТУМБАКОВИЋ

1992/99.

Tренер првог тима, Благоје Пауновић, помоћник (од 3. јула 1992. до јула 1994.), Милош Радаковић помоћник (од јула 1994), шампион Југославије 1992/93 са рекордом 36 31 3 2 103-20(+83) 65, “Дупла круна” (освајач Kупа и шампионата 1993/94), 1995/96 шампион Југославије, 1996/97 шампион Југославије, 1997/98 освајач Kупа Југославије,  шампион Југославије 1998/99.

МИОДРАГ ЈЕШИЋ

1999/2000.

ЉУБИША ТУМБАКОВИЋ

2000/2002.

Oсвајач Kупа 2000/01, шампион СЦГ за 2001/02, 2002/03.

LOTHAR MATTHÄUS

2002/03.

Шампион СЦГ за 2003, учесник УЕФА Лиге шампиона у сезони 2003/04.

ВЛАДИМИР ВЕРМЕЗОВИЋ

2004/05.

Шампион СЦГ за 2004/05, учесник лиге Kупа УЕФА у сезони 2004/05

JÜRGEN RÖBER

2005/06

МИОДРАГ ЈЕШИЋ

2006/07.

МИРОСЛАВ ЂУКИЋ

2007.

(од јануара до децембра 2007)

СЛАВИША ЈОКАНОВИЋ

2007/09.

(од 25.12.2007.- 5.9.2009.). Шампион и освајач Лав   Kупа Србије за 2007/08 и 2008/09, учесник лиге УЕФА у сезони 2008/09 и Лиге Европе у сезони 2009/10.

ГОРАН СТЕВАНОВИЋ

2009/2010.

(5.9.2009-16.4.2010)

АЛЕКСАНДАР СТАНОЈЕВИЋ

2010/2012.

(Од 16.4.2010 – 13.01.2012 ) Шампион Србије за 2009/10 и 2010/11. Освојен Kуп Србије у сезони 2010/11 Учешће у УЕФА Лиги шампиона у сезони 2009/10 (групна фаза)

АВРАМ ГРАНТ

2012.

(од 13.01.2012 – 20.5.2012)

ВЛАДИМИР ВЕРМЕЗОВИЋ

2012.

(од 21.5.2012 – 29.4.2013)

ВУК РАШОВИЋ

2013.

(од 29.4.2013 – 16.12.2013)

МАРКО НИКОЛИЋ 

2013/2015.

(од 16.12.2013 – 25.3.2015)

ЗОРАН МИЛИНКОВИЋ

2015.

(од 25.3.2015 – 15.10.2015)

ЉУБИНКО ДРУЛОВИЋ

2015. 

(од 16.10.2015 – 25.12.2015)

ИВАН ТОМИЋ

2015. 

(од 25.12.2015 – 1.8.2016)

МАРКО НИКОЛИЋ

2016. 

(од 4.8.2016 – 31.5.2017)

МИРОСЛАВ ЂУКИЋ

2017. 

(од 5.6.2017. – 3.8.2018.)

ЗОРАН МИРКОВИЋ

2018. 

(од 4.8.2018  – 12. 3. 2019)

САВО МИЛОШЕВИЋ

2019. 

(од 27. 3. 2019.)