2
Mačva
0
0'
Pre početka utakmice, održan je minut ćutanja preminulom mitropolitu Amfilohiju Radoviću
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Mačve
2'
Prva prilika za Holendera, sa leve strane je plasirao loptu i pogodio stativu, u nastavku akcije ofsajd
5'
Tripković je bio u prilici, ali ne stiže do lopte nakon dobrog centaršuta sa leve strane
7'
Obradović je prvi stigao do lopte po levoj strani, ali je dao sam sebi prejak for i lopta odlazi u gol aut
10'
Holender je lepo primio loptu u šesnaestercu, ali iz okreta šutira pravo u Gordića i ponovo u nastavku ofsajd
12'
Greška sudije, signaliziran je ofsajd, ali je Asano bio u dobroj poziciji
16'
Holender je lepo istrčao kontru i zastao da vrati loptu ka Natku, ali je taj pas presečen i akcija propada
19'
Partizam diktira tempo i konstantno napada, ali bez prave realizacije za sada
20'
Slobodan udarac za Natka iz veoma dobre pozicije
21'
Lepo je Natko šutirao, ali Gordić na vreme kreće i hvata loptu
24'
Marković je lepo centrirao, ali je lopta prošla kroz šesnaesterac Partizana
26'
Lopta je došla do Filipa Stevanovića koji je plasirao loptu ka golu Mačve, ali je golman Gordić bio dobro postavljen i nije bilo problema da uhvati loptu
33'
Natko je pokušao oštrom loptuom da pronađe Holendera, ali Gordić seče taj pas i hvata loptu
35'
Marković je ponovo centrirao sa desne strane, ali Nemanja Stevanović lako hvata loptu
36'
Zdjelar je pokušao sa 20ak metara nekon povratnog pasa Stevanovića, ali lopta odlazi u korner
36'
Nakon kornera je Vujačić zakačio loptu koja je prošla malo pored leve stative
42'
Nakon duže akcije i nekoliko brzih pasova, Natko je probao da šutira, ali lopta odlazi pored leve stative
43'
Dobar centaršut sa desne strane, ali Stevanović odlično boksuje loptu van šesnaesterca
45'
Kraj prvog poluvremena
45'
Izašao je Pavlović, ušao je Lazar Marković
46'
Počelo je drugo poluvreme
46'
Penal za Partizan!
47'
Natko pogađa za 1:0!
54'
Izlazi Obradović. ulazi Urošević
57'
Vujačić je ponovo pokušao da ugrozi gol Mačve, ovog puta glavom, ali je loše zahvatio loptu i onda odlazi pored gola
62'
Miljković je dobro dodao do Stevanovića čiji je šut blokiran i u nastavku akcija Miljković nekontrolisano centrira i lopta odlazi daleko od šesnaesterca
64'
Izlazi Tripković, ulazi Ortiz
65'
Lazar Marković je bio u prilici, ušao je u šesnaesterac, ali je šutirao direktno u Gordića
67'
Velika prilika za Mačvu nakon greške odbrane Partizana, Knežević je šutirao pored gola
69'
Izlazi Filip Stevanović, ulazi Lutovac
71'
Lazar Marković postiže pogodak za 2:0!
73'
Zukanović dobija žuti karton
75'
Natko je šutirao, ali Gordić još jednom dobro brani
78'
Dobra kontra igrača PArtizana, ali centaršut Lutovca ide direktno u Gordića
81'
Nakon prvog kornera igrači Mačve su imali veliku priliku, ali je na kraju bio ofsajd