Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Spartaka
3'
Dobar napad Spartaka, ali se Jović dobro snašao i odneo loptu
4'
Živković je probao da se izbori za poziciju iz koje bi centrirao, ali je napravio faul u napadu
6'
I dalje traje odmeravanje snaga, bez konkretnih prilika za sada
8'
Lep dupli pas Jovića i Obradovića, ali je sudija signalizirao ofsajd
10'
Živković je odlično centrirao i pronašao Jovića koji je iz trka pokušao iz prve, ali neprecizno
11'
Nova prilika, Jović je vratio loptu za Pavlovića koji šutira, ali malo preko gola
15'
Marčić dobija žuti karton
21'
Furtula dobija žuti karton
24'
Zdjelar dobija žuti karton
27'
Holender je centrirao, ali Tekijaški je dobro postavljen, u nastavku akcije šutirao je Pavlović, ali neprecizno
31'
Živković je ponovo odlično centrirao, šutriao je glavom Jović, ali malo preko prečke
33'
Kontra Spartaka, ali je Sveta Marković odličan i izbacuje loptu za prvi korner gostiju
35'
Jović je bio u prilici za šut, ali je Tekijaški uspeo da ukliza i skrene loptu, novi korner za Partizan
37'
Tekijaški dobija žuti karton
37'
Pavlović postiže pogodak za 1:0!
41'
Dobar centaršut Obradovića, ali Holender ne stiže do nje
45'
Pokušaj kontre igrača Spartaka, ali je Vujačić odličan u odbrani
45'
Biće nadoknađen 1 minut
45'
45+1 Kraj prvog poluvremena
45'
Počelo je drugo poluvreme
47'
Asano je centrirao sa desne strane, ali odbrana Spartaka dobro reaguje i izbacuje loptu
51'
Živković je centrirao, Asano je šutirao glavom, ali mu pozicija nije bila najbolja i lopta lako dolazi u ruke Dujmovića
52'
Pavlović je napravio dva dobra driblinga, na kraju je šutirao iz šesnaesterca, ali pravo u Dujmovića
54'
Jović je ponovo bio u prilici, Pavlović je lepo centrirao, našao Jovića na drugoj stativi, ali on nije dobro zahvatio loptu i još jedna prilika je propuštena
55'
Vidović je centrirao dobro, ali je Vujačić na mestu i izbacuje loptu u korner
57'
Izlaze Vidaković i Furtula, ulaze Bijelović i Đurasović
58'
Dunđerski dobija žuti karton
60'
Izlaze Holender i Asano, ulaze Stevanović i Štulić
64'
Pavlović je poslao dobru loptu ka Štuliću, ali je Dujmović bio oprezan i istrčao na vreme
66'
Kontra Spartaka, na krju je Srećković centrirao po desnoj strani, ali je Popović istrčao i lako uhvatio loptu
69'
Vidović je šutirao iz daljine, ali veoma neprecizno
70'
Izlaze Pavlović, Šćekić i Jović, ulaze Lazar Marković, Jojić i Natko
71'
Izlazi Savković, ulazi Jovanović
72'
Stevanović je bio u prilici, ali nije uspeo da zahvati loptu kako treba
78'
Vujačić dobija žuti karton
80'
Nakon dobrog slobodnog udarca i odbrane Popovića, lopta stiže do Marčića koji postiže pogodak za 1:1
86'
Štulić je bio u prilici i probao je da savlada Dujmovića, ali je bio fauliran i biće penal za Partizan!