0
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Voždovca
2'
Velika prilika za Partizan, prvo je Natko šutirao, Krunić je odbranio, ali je lopta došla do Lazara Markovića koji je šutirao pravo u golmana Voždovac
3'
Lazar Marković je pokušao da proigra Natka, ali lopta ide u ruke Krunića
6'
Holender je dobio odličnu loptu i šutirao, ali Krunić sjajno reaguje i lopta ide u korner
13'
Lopta je uglavnom u nogama igrača Partizana, nekoliko pokušaja oragnizacije napada, ali bez konkretnih prilika i jedan ofsajd Asana
14'
Asano je dobio dobru loptu po desnoj strani, ušao je u šesnaesterac i šutirao, ali pored gola
16'
Holender je došao do lopte i pokušao da šutira, ali je njegov pokušaj izblokiran
17'
Natko je šutirao, ali pravo u Krunića
19'
Purtić dobija žuti karton
22'
Holender je dobio upotrebljivu loptu i pokušao je da proigra Asana, ali je pas bio brz i lopta odlazi u korner nakon intrvencije odbrane
23'
Nakon odbitka Šćekić postiže pogodak za 1:0
32'
Nakon kornera Vujačić postiže novi pogodak za 2:0
38'
Lazar Marković je pokušao da proigra Asana, ali lopta mu prelazi preko noge i završava u rukama Krunića
39'
Asano je dobio odličnu loptu, ali je prijem bio loš i odbrana uspeva da dođe do lopte