Вечерас од 20 часова у позоришту Душко Радовић у Абердаревој 1, одржана је промоција новог NIKE дреса ФК Партизан.

Промоцији су присуствовали председник Партизана Милорад Вучелић, генерални директор Милош Вазура, спортски директор Ивица Илиев, првотимци Партизана са стручним штабом, узванице и гости, као и посленици медија.

Присутне је најпре поздравио пригодном беседом председник Партизана Милорад Вучелић, а такође и генерални директор компаније SPORT TIME Бојан Савић, која је заступник компаније НИКЕ за Србију. 

Партизан и Спорт Тајм су, иначе, пре неки дан продужили успешну сарадњу за још 2 године.

После пригодних беседа, капитен црно-белих Саша Илић открио је 3 лутке на којима су биле изложене 3 гарнитуре нових дресова – црно-бела, бела и црна.

 
Већ од сутра сви приказани дресови моћи ће да се купе у Црно-белим бутицима и кроз NIKE дистрибутивну мрежу.

Фото галерија: Срђан Стевановић

no images were found

Фото галерија: Катарина Цвијовић

no images were found

НАЈВЕЋИ УСПЕСИ И ТРОФЕЈИ

ШАМПИОН

27

ПУТА

ПОБЕДНИК КУПА

16

ПУТА

ВИЦЕШАМПИОН ЕВРОПЕ

1966.

ГОДИНЕ

СРЕДЊЕЕВРОПСКИ КУП

1978.

ГОДИНЕ